Hoofdkantoor & opleidingslocaties

dé Schildersvakschool kent een samenwerkingsvorm met diverse opleidingslocaties in de regio. 

Vanuit het hoofdkantoor worden de opleidingen gecoordineerd. Binnen het hoofdkantoor is de directie, het bestuur en de centrale administratie gevestigd. De zelfstandige opleidingslocaties verzorgen de praktische- en theoretische opleidingen voor de leerling-schilders. Ook worden binnen de opleidingslocaties de (her)halingscursussen, opleidingen en trainingen gegeven. 

Mail dé Schildersvakschool

Hoofdkantoor & opleidingslocatie

Rijswijk / Regio Haaglanden

Algemeen telefoonnummer: (070) 388 31 50

Fax: (070) 390 77 29
 
Medewerkers:
Mw. G. Czekitz Directeur 06-13324546 gczekitz@deschildersvakschool.nl
Dhr. P.M. Mulder Coordinator 06-22250629 pmulder@deschildersvakschool.nl
Mw. M. Ganga Hoofd Administratie   mganga@deschildersvakschool.nl
Dhr. P.C. Berkelaar Docent / instructeur   pberkelaar@deschildersvakschool.nl
Dhr. J.P.E van Vliet Instructeur    
Mw. M. Bours Kantine / administratie   mbours@deschildersvakschool.nl
 
Postadres:
Postbus 168
2280 AD Rijswijk
 
Bezoekadres:
Visseringlaan 16
2288 ER Rijswijk
 
E-mail: info@deschildersvakschool.nl

Opleidingslocatie

Katwijk / Regio Leiden

Algemeen telefoonnummer: (070) 388 31 50

Fax: (070) 390 77 29
 
Postadres:
Postbus 168
2280 AD Rijswijk
 
Bezoekadres:
Sandtlaan 36
2223 GG Katwijk
 
E-mail: info@deschildersvakschool.nl

Opleidingslocatie

Dé Schildersvakschool Zwolle

Telefoonnummer: 038 422 8710

Medewerkers:

Dhr. A.H. Zanting (Arend) Directeur 06-19019202 azanting@sposnon.nl
Dhr. H.A.R. van der Vegt (Robert) Coördinator 06-22472047 rvdvegt@sposnon.nl
Mw. J.F. Meijer (Jeanine) Administratie   jmeijer@sposnon.nl

 

Postadres:
Postbus 30075
8003 CB Zwolle

Bezoekadres:
Mozartlaan 15
8031 AA Zwolle

Website: http://www.deschildersvakschoolzwolle.nl

Opleidingslocatie

Dé Schildersvakschool Peelland Regio Mierlo

Algemeen telefoonnummer: 0492 - 66 55 05
Fax nummer: 0492 - 66 56 02

Postadres:
Postbus 105
5730 AC Mierlo

Bezoekadres:
Goorsedijk 6
5731 PC Mierlo

Website: http://www.deschildersvakschoolpeelland.nl